Kadınlar erkeklerden ne ister? Chatciyiz.com Aşk Seviye Chat Sohbet - Chat Sohbet Arkadaşlık Sohbet Seviyeli Sohbet Chatciyiz.Net
Kadınlar erkeklerden ne ister? Chatciyiz.com
Kadınlar erkeklerden ne ister? Chatciyiz.com

Kadınlar erkeklerden ne ister? Chatciyiz.com

Kadınlar erkeklerden ne ister? Chatciyiz.com

Kadınlar ve erkekler birbirlerinde benzer özellikler ararlar ancak bunları ifade ediş şekilleri farklı olur. En basitinden kadınerkek onu sevsin ister, erkek de kadın onu sevsin ister. Erkek sevildiğini cinsel olarak kabul gördüğünde hissederken, kadının sevildiğini anlaması için erkeğin onunla uzun uzun sohbet etmesi gerekir. Peki, bu yeterli midir?

Kadınlar, erkeklere güvenmek isterler. Erkeğin fiziksel gücünün duygusal bir koruma kalkanı da oluşturmasını beklerler. Erkek güçlü, güvenilir olmalıdır. Bu durumda çoğu kez kadınlar duygusal problem yaşayan eşlerini dışlarlar. Duygusal problemler sanki sadece kadınlara özel bir alanda var olmaktadır. Bu nedenle kadın hem, “Benimle hiçbir problemini paylaşmıyorsun” diye sitem eder hem de erkeğin aslında problemi olmaması beklentisi içerisindedir.

Kadınlar, erkeklerin sürekli olarak onları beğendiklerini duymak ve fark edilmek isterler. Neredeyse kendi özgüvensizliklerini yok etmelerini eşlerinden beklerler. Yeni bir giysi, saç kesimi, temizlenmiş bir ev, sürpriz bir doğum günü partisi, özenle yapılmış bir makyaj ya da dantelli iç çamaşırları, eğer eş tarafından iltifatla karşılanmazsa kadın hemen olumsuz duygulara kapılabilir. Kadın, erkeğin dünyasının merkezinde kendisinin olduğunu bilmek ister ancak bunu isterken merkezkaç kuvvetini hesaba katmaz!

Kadın erkekten sadakat bekler. Ancak bunu erkeğin bir yükümlülüğü gibi gördüğünde sorunlar çıkar. “Sadakati besleyen değerler nedir?” diye düşünerek, bunu birinin diğerine borcu gibi değil de, beraberce biriktirilen bir varlık gibi düşünmek daha yararlı olacaktır. Yani, aslında ilişkilerde her talep, bir sorumluluğu da beraberinde getirir. Bu ‘her şey karşılıklı’ anlayışı ile karıştırılmamalıdır. Burada anlatmak istenilen, ilişkide yaşanan tecrübeler ortaktır.chatciyiz.net Chat sohbet ortamı 

 

 

Diğer Yazılar:

Yazar:

admin birol.karadag@hotmail.com

0 yorum var: “Kadınlar erkeklerden ne ister? Chatciyiz.com”

Yorum Yap:

chat odaları